Contact

PRIMĂRIA ORAŞULUI SĂLIŞTE

 

Adresa: Sălişte, str. Ştează, nr. 9, Jud. Sibiu

E-mail: primaria@primariasaliste.ro

Tel:  0269/553512,  0269/553572,

 Fax: 0269/553363

Funcţia / Compartiment Nume şi prenume E-mail

Interior

0269/553572

Primar Răcuciu  Horaţiu Dumitru primaria@primariasaliste.ro 101
Viceprimar Gândilă Petru viceprimar@primariasaliste.ro 112
Cabinet primar Vatafu  Steliana primaria@primariasaliste.ro 101
Secretarul orasului  Luca Lucian secretar@primariasaliste.ro 106
Achizitii publice Lomnasan Mirela achizitii@primariasaliste.ro 105
Administrator IT Barbu Mihai Constantin administratorit@primariasaliste.ro 105
Arhiva Băcilă Mihaela arhiva@primariasaliste.ro 108
Asistenta sociala Dragomir Monica asistentasociala@primariasaliste.ro 110
Contabilitate Munteanu Tatiana contabilitate@primariasaliste.ro 104
Teodorescu Ioana
Streulea Niculina 117
Impozite si taxe locale Resiga Sanda impozite@primariasaliste.ro 111
Falamas Nicoleta
Dumitraşcu Georgeta
Casierie Micu Ana 115
Registrul agricol Danese Andreea registrulagricol@primariasaliste.ro 113
Pau Petru
Damaschin Cristina
Evidenta persoanelor si stare civila Ilies Paraschiva evidentapopulatiei@primariasaliste.ro 114
Idu Maria
Urbanism Corduneanu Adrian urbanism@primariasaliste.ro 109
Biblioteca Iuga Ana-Maria biblioteca_sal@yahoo.com 109
Centru Informare Turistica Joarza Bianca info_saliste@sibiu-turism.ro 116